درباره شرکت صنایع مهندسی پارس

شرکت مهندسی بازرگانی صنایع پارس با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تجهیزات سنگ شکن و ماسه شوئی ، با کارگاه مجهز به نیروهای متخصص و تجهیزات مورد نیاز ساخت ماشین آلات خردایش سنگ با کیفیت درجه 1 و همچنین باداشتن استراتژی مناسب و ملاحظات تعالی سازمانی (EFQM) در خدمات بازرگانی در  قطعات و لوازم یدکی سنگ شکنی ( خطوط تولید شن و ماسه ) و ماسه شوئی فعالیت دارد.

تجهیزات و ماشین آلات شرکت صنایع پارس در کارگاه این شرکت واقع در شهرک صنعتی زاگرس با استاندارد های بالا و متناسب با انواع سختی سنگ و اقلیم های آب و هوایی مختلف کشور توسط نیروهای با تجربه و متخصص در امور ساخت و اداره تجهیزات و کارگاه های سنگ شکن ساخته میشود.

این شرکت با داشتن نمایندگی و بهره گیری از مطمئن و مناسب ترین برندهای موجود ، سعی نموده است تا همواره تجهیزات دست اول با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت را با راهکارهای گوناگونی از جمله سفارشات اینترنتی و بهره گیری از خدمات نوین به مشتریان گرامی عرضه نماید.

باعنایت به موجودی انبارهای آماده تحویل این شرکت ، حسب نیاز مشتریان گرامی ، سفارش های مورد نیاز ایشان بلافاصله تامین خواهد شد.

ارائه محصولات در زمان و با کیفیت مورد انتظار مشتریان و قیمت دست اول و مناسب از اهداف اصلی ماست.

ایجاد سیستم توزیع محصول کارآمد ، ارائه خدمات پس از فروش بهتر ، حمایت از خواسته های عمومی و اختصاصی مشتریان از اهداف بلند مدت مجموعه است

Rate this page