سندان ماسه ساز

سندان ماسه ساز

سندان ماسه ساز از قطعات اصلی مؤثر در خردایش سنگ در ماسه ساز خرگوشی است.

1 دست سندان ماسه ساز از 24 عدد سندان با وزن 52 کیلوگرم تشکیل شده

و وزن یک دست کامل سندان ماسه ساز حدود 1248 کیلوگرم میشود.

برای دریافت قیمت سندان ماسه ساز و دیگر قطعات داخلی ماسه ساز خرگوشی با ما تماس بگیرید.

برخلاف بقیه سنگ شکن ها که از بغل بند برای پوشش دیوار های کناری روتور بهره میبرند ، در بخش داخلی دیواره های اطراف شفت ماسه ساز خرگوشی ،

سندان های ماسه ساز قرارمیگیرند.

برای مشاهده ویژگی ها و اطلاعات فنی سندان ماسه ساز به ادامه متن مراجعه کنید.

جایگاه سندان در ماسه ساز خرگوشی

ماسه ساز خرگوشی یک نوع سنگ شکن با محور عمودی است که سنگ هایی که از بالا به داخل این دستگاه ریخته میشوند توسط گردش سریع شفت مرکزی به چکش های داخلی برخورد کرده و به صورت مستقیم به سندان هایی که در اطراف این چکش ها قراردارند کوبیده میشوند.  بدین ترتیب در اثر ضربه چکش ماسه ساز ، برخورد به سندان ماسه ساز و برخورد سنگ ها به یکدیگر در فضای بین این دوقطعه ، سنگ ها خردایش میشوند.

ماسه ساز خرگوشی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد ماسه ساز خرگوشی روی تصویر بالا کلیک کنید.

به دلیل فاصله کم بین سندان و چکش های ماسه ساز ، بازدهی سنگ شکن خرگوشی 100% است به این معنی که تمام باری که وارد آن میشود به اندازه مطلوب خردایش شده و نیاز به بازگشت بار به سنگ شکن برای خردایش مجدد وجود ندارد.

نگهداری و تعویض سندان ماسه ساز

سندان ماسه ساز به نحوی طراحی شده که بتوان از تمام بخش های آن به نحو احسن استفاده کرد. به این معنی که این سندان به صورت 6 ضلعی منظم ریخته گری میشود. این ساختار امکان این را میدهد که زمانی که یک سمت از آن در فرایش خردایش سنگ دچار خردگی شد، میتوان آنرا به راحتی چرخاند و بخش هایی که سالم هستند را مقابل روتور ماسه ساز قرارداد تا دستگاه ماسه ساز همچنان بیشترین بازدهی را داشته باشد.

تعویض سندان در ماسه ساز خرگوشی بسیار آسانتر از تعویض قطعات داخلی دیگر سنگ شکن ها است. زیرا بخش های بزرگی از بدنه اصلی ماسه ساز خرگوشی توسط  دو درب تعبیه شده در دستگاه کاملا باز میشود به طوری که  فضای زیادی برای دسترسی کامل اپراتور برای تعویض قطعات داخلی دستگاه ایجاد میشود.

2222

در تصویر بالا ، حالت دسترسی کامل ماسه ساز خرگوشی با درب های باز شده را مشاهده میکنید.

ویژگی های سندان ماسه ساز

  • قابلیت استفاده حداکثری از بخش های سندان قبل از نیاز به تعویض
  • محافظت از بدنه در برابر اسیب از ضربه سنگ
  • بازدهی 100% در خردایش سنگ
  • قابلیت تعویض آسان
Rate this post