چکش پارکر

چکش پارکر 103

Rate this post

چکش پارکر 103

این چکش مورد استفاده سنگ شکن پارکر 103 میباشد.

در بخش روتور سنگ شکن پارکر 103 ، 8 عدد چکش پارکر 103 در چهار ردیف روبروی هم قرار میگیرند و در هر ردیف یک جفت چکش پارکر جهت خردایش قرار داده میشود.

با ورود خوراک به داخل سنگ شکن پارکر ، در اثر چرخش سریع روتور ، سنگ های ورودی با شدت به سمت سندان های پارکر که بروی جدار داخلی دستگاه و اطراف روتور قرار دارند کوبیده شده و خردایش صورت میگیرد.

 

مشخصات چکش پارکر 103

چکش پارکر 103 بر پایه منگنز ریخته گری میشود و برای افزایش استحکام مواد دیگری از جمله کربن  به آن افزوده میشود.

به طور کلی چکش سنگ شکن پارکر به صورت منگنزی تولید میشود اما برای معادن با سنگ با سختی بالا میتوان قطر بدنه اصلی آنرا نیز کمی افزایش داد و ضخیم تر کرد.

برخلاف سایر انواع سنگ شکن ها امکان ریخته گری چکش پارکر با مولیبدن وجود ندارد  زیرا چکش های دسته دار صرفا از نوع منگنزی ریخته گری میشوند.

چکش پارکر 103

میزان تولید سنگ شکن پارکر

متناسب با میزان خوراک ورودی سنگ شکن پارکر 103 بین 60 تا 110 تن در ساعت خردایش انجام میدهد.

همچنین محصول سنگ شکن پارکر به صورت مکعبی شکل و با مقاومت بالا ، مناسب ساختمان سازی ، راهسازی و… میباشد.

کیفیت سنگ شکن پارکر

سنگ تولیدی این سنگ شکن بسیار قرینه و مکعبی بوده و مقاومت بالایی در مصارف ساختمانی و راهسازی ایجاد میکند و به همین دلیل مشتریان بیشتری دارد.

اما نگهداری این سنگ شکن پرهزینه است و لوازم مصرفی آن به نسبت نیاز به تعویض سریعتری از دیگر مدلهای سنگ شکن دارند.

ساختار چکش پارکر 103 به شکلی است که حجم قابل توجهی از آن به هیچ عنوان قابل استفاده نیست و نزدیک نصف وزن آن در نهایت به صورت ضایعات از دستگاه خارج شده و هیچ کارایی دیگری ندارد.

برای مشاهده اطلاعات سنگ شکن پارکر روی عکس این سنگ شکن در پایین کلیک کنید.

سنگ شکن پارکر

صرفه اقتصادی سنگ شکن پارکر

همچنین به نسبت هزینه های کارکرد، این دستگاه تولید کمی نسبت به دیگر سنگ شکن ها دارد و این باعث شده معدن داران کمتر از سنگ شکن پارکر استفاده کنند و برای تولید ماسه از ماسه ساز دوطرفه یا هیدروکن یا سنگ شکن بهرینگر که کارایی به مراتب بهتری دارند بهره بگیرند.